Масляна

SHARE:

  Масляна – свято, яке відзначають цілий тиждень напередодні Великого посту. 18 лютого 2018 року у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба проводилося спортивно-театралізоване дійство серед навчальних закладів Харкова, присвячене цьому святу. Не стала винятком й участь у ньому збірної команди Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”.

 

 Свято розпочалося з вокальних та театральних виступів творчих колективів, які підняли настрій усім глядачам та учасникам заходу. Після урочистого заходу на присутніх чекало спортивне свято та конкурси. Під час змагань вихованці навчальних закладів демонстрували свою майстерність, спритність та силу. Спортсмени взяли участь у спортивних перегонах та конкурсних змаганнях із боїв подушками, гирьового спорту, перетягуванні канату та армреслінгу.

 

 Збірна команда Військового інституту танкових військ НТУ “ХПІ” гідно представила свій навчальний заклад на спортивному святі та здобула перемогу у конкурсі з лижної естафети на військових лижах, за що нагороджена грамотою та цінним подарунком.

COMMENTS