Перше “бойове хрещення” на шляху до вищої освіти

SHARE:

  З п’ятого лютого 2018 року у Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” екзаменаційна комісія розпочала перевірку знань курсантів четвертих курсів за освітнім ступенем “бакалавр”.

 

  Курсанти факультету “Озброєння та військова техніка” 6 та 7 лютого здавали комплексний екзамен за циклом професійної підготовки, який складався з теоретичної та практичної частин.

 

  Під час перевірки теоретичних знань військовослужбовців, для більш наглядної та розгорнутої доповіді ними використовувались навчальні плакати та діючі стенди. Практичні питання курсанти відпрацьовували безпосередньо на зразках бронетанкового озброєння та військової техніки, на яких продемонстрували свої знання, вміння й навички за фахом. У кращий  бік комісією відмічені курсанти: молодші сержанти Зорян Дмитрук, Олександр Курганський, Дмитро Дидика, старший солдат Ілля Кучеренко, солдати Максим Мельник, Артем Михалюк та Роман Шуляк.

 

  Результати складання першого етапу комплексних екзаменів продемонстрували, що курсанти за період навчання здобули достатню кількість знань та вмінь, які в майбутньому дозволять їм ще більше збагатити свою фахову компетентність.

COMMENTS