Святе Водохреща

SHARE:

  Щорічно у січні православні християни і греко-католики відзначають Хрещення Господнє. Свято Хрещення було встановлено на згадку про хрещення Ісуса Христа в річці Йордан. В Україні Водохреща має свої звичаї і традиції. Богоявлення вважається днем, коли у всіх водоймах вода набуває цілющих властивостей, тому на Водохрещу заведено святити воду й занурюватися в ополонці.

 

  19 січня 2018 року на території Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” у храмі Святого Великомученика Іонна Воїна відбулася Божественна Літургія, яку відслужив настоятель храму отець Олексій.

 

 Після служби отець Олексій освятив особовий склад навчального закладу та парафіян, привітав усіх зі святом, побажав святої Божої благодаті, закликав бути в душевній чистоті, любити та вміти терпіти й прощати один одного, і тоді Господь завжди буде з нами.

 

  Свято Водохрещення залишило в серцях особового складу інституту особливу радість бо, як відомо той, хто омитий святою водою в цей день набуває міцного здоров’я та душевної рівноваги.

 

COMMENTS